Kroon op implantaat

Kroon op implantaat

Mist u een tand of kies? Is uw bestaande tand of kies zodanig beschadigd dat deze niet meer gebruikt kan worden als basis voor een brug of kroon? Dan is een kroon op implantaat (ook wel enkeltandsvervanging genoemd) een mooie en structurele oplossing voor u!

De voordelen kroon op een implantaat

  • Het slijpen van uw naastgelegen gezonde tanden/kiezen is in tegenstelling tot bij een traditionele brug, niet nodig.
  • Het is een structurele oplossing.
  • Een implantaat voorkomt slinking van de kaak.
  • Het is een eenvoudige ingreep.
  • Het is vaak kostenbesparend t.o.v. een 3-delige brug.
  • Het is ook voor achterste kiezen een goede oplossing.
Praktijk sfeerbeeld

Wat kost een implantaat met kroon?

Wij werken met kwalitatieve en veilige implantaten die wij voor een scherpe prijs kunnen aanbieden. Wij kunnen u de volledige behandeling, inclusief de kroon voor u (laten) begroten. Een kroon op een implantaat maakt geen onderdeel uit van de basisverzekering. Heeft u een aanvullende tandartsverzekering, dan wordt een deel van de kosten mogelijk vergoed door uw zorgverzekeraar. Over de hoogte van de vergoeding adviseren wij u hierover contact op te nemen met uw zorgverzekeraar of uw polis te raadplegen.

Praktijk sfeerbeeld

Afspraak maken?

Wilt u een afspraak maken of patiënt worden bij Mondzorg Hank? Geef aan of u een nieuwe of bestaande patiënt bent:

Spoeddienst

Bij acute pijn of bloedingen tijdens de openingstijden van onze praktijk belt u gewoon het praktijknummer. Buiten onze reguliere openingstijden, op feestdagen en in het weekend kunt u voor alle pijnklachten en/of spoedgevallen welke niet kunnen wachten tot de volgende werkdag contact opnemen met onze spoeddienst via telefoonnummer 0900-1515.

Praktijkinformatie

Openingstijden

Gesloten
maandag08:00 - 12:45 | 13:30 - 17:00
dinsdag08:00 - 12:45 | 13:30 - 17:00 | 18:00 - 20:15
woensdag08:00 - 12:45 | 13:30 - 17:00
donderdag08:00 - 12:45 | 13:30 - 17:00
vrijdag08:00 - 12:45 | 13:30 - 17:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

* Tijdens feestdagen kunnen tijden afwijken.

De route naar onze praktijk

Warmondplein 3a
Hank 4273EC
Route

Patiëntervaringen

4090 reviews · ⭐ 9.2 gemiddeld

Supergoede en snelle hulp!

Uitstekend geholpen! Ik kon snel terecht en werd vriendelijk en vakkundig geholpen. Erg tevreden over de service en de snelle hulp. Absoluut een aanrader

Geweldig

Super aardige man die je gerusteld en je verteld wat hij gaat doen en zeer professioneel is samen met zijn assistente.

uitstekend

prima

Vriendelijk

Zijn zeer vriendelijk en denken mee met andermans portemonee. Gaan voor het beste resultaat.

Prima

Personeel neemt goed de tijd voor je.

Uitstekend.

Vriendelijke en vakbekwaam

Correcte behandeling

Aanhorsn en luisteren naar de client

Serieus te werk gegaan

Was voor mij een intake, nog geen behandeling ondergaan. Dus kan nog geen goede beoordeling geven.

Top vriendelijk personeel

Vriendelijk geholpen

een zeer goede vriendelijke en kundige tandarts

vriendelijkheid en ook nog zeer kundig

Prima controle

Het is een mooi concept dat terwijl je gebit wordt gereinigd er onderwijl de tandarts de controle doet. Ik heb er vertrouwen in dat men deskundig is en een goede zorg levert voor mijn gebit.

Hele fijne praktijk

Heel fijn. En en goeie tandarts

Vriendelijk en deskundig

Ik werd heel vriendelijk ontvangen en kreeg deskundig advies

Super goed

Uiterst goede behandeling tijdens een kropen en kies vullen door tandarts van Dulken en assistente Helene.

Echt een fijne praktijk

Betrokken

Fijn geholpen en geen lange wachttijden

Prima

vriendelijk en deskundig personeel

goede en correcte behandelingen

Zorgvuldig en professioneel advies

Vriendelijk en met aandacht geholpen. Goed en eerlijk advies. Heel attent en rustig wat gezien mijn leeftijd (90 jaar) erg fijn is.

netjes behandeld

gewoon goed

goed

goed

Snel en vriendelijk

planning is superstrak, mooi op tijd en na controle niets bijzonders, na een standaard reiniging stond ik ook rap weer buiten.

Erg goed

Rustig, alles goed uitgelegd

als altijd fantastisch geholpen

Kon snel geholpen worden en ook de opvolging was snel.

Vriendelijk en kundig geholpen

Als boven.

Voor mij goed

De Arts is voor mij altijd vriendelijk.